VODAFONE’DAN SÜPERMARKET MÜŞTERİLERİNE MOBİL ÖDEME KOLAYLIĞI
Haber
06 Haziran 2021 - Pazar 19:35 Bu haber 1239 kez okundu
 
VODAFONE’DAN SÜPERMARKET MÜŞTERİLERİNE MOBİL ÖDEME KOLAYLIĞI
Vodafone, müşterilerine market alışverişlerini hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapma imkânı sunduğu online Süpermarket hizmetine mobil ödeme özelliği ekledi. Türkiye e-ticaret sektöründe bir ilk olan bu entegrasyonla Vodafone’lular, harcamalarını telefon numarasıyla mobil faturalarına yansıtarak veya bakiyelerinden düşerek market alışverişlerini tamamlayabilecek.
YAŞAM Haberi
VODAFONE’DAN SÜPERMARKET MÜŞTERİLERİNE  MOBİL ÖDEME KOLAYLIĞI

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin ihtiyacını anlayan ve hayatlarını kolaylaştıran dijital çözümler sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen online market servislerinden istegelsin işbirliğiyle sunduğu Süpermarket hizmetiyle telekom sektöründe online süpermarket alışverişini sahiplenen ilk şirket olan Vodafone, bu hizmetine Vodafone Mobil Ödeme özelliğini entegre ederek müşterileri için yeni bir kolaylık sundu. Böylece Vodafone’lular, harcamalarını telefon numarasıyla mobil faturalarına yansıtarak veya bakiyelerinden düşerek market alışverişlerini tamamlayabilecek. Vodafone’un online Süpermarket hizmetine yönelik hayata geçirdiği mobil ödeme entegrasyonu, Türkiye e-ticaret sektöründe de bir ilk oldu.

 

Mobil ödemede 60 TL indirim

 

Vodafone, mobil ödeme kullanımını teşvik etmek için bir kampanya da düzenliyor. Müşteriler, Süpermarket alışverişlerini faturalarına yansıttıklarında, 100 TL ve üzeri alışverişleri için 20 TL, toplamda ise 60 TL indirim kazanabilecek.

 

27 kategoride 7 bini aşkın ürün

 

Vodafone Yanımda kullanıcıları, uygulamanın ana sayfasına veya Fırsatlar Dünyası’na girerek Süpermarket sekmesine ulaşabiliyor. Süpermarkette, meyve-sebzeden et ve süt ürünlerine, anne bebek ürünlerinden teknolojik cihazlara, tekstil ürünlerinden evcil hayvan malzemelerine kadar 27 kategoride 7 bini aşkın ürün sunuluyor. Müşteriler, istedikleri ürünleri sepete atıp ödemelerini Vodafone güvencesiyle kolayca yapabiliyor. Ödeme yapıldıktan sonra, istegelsin dağıtım ekipleri, belirtilen saatte teslimatı gerçekleştiriyor. Vodafone, Süpermarket hizmetiyle ayda 100 bin market alışverişine ulaşmayı hedefliyor.

 

İlk kullanımda haftada 10 GB hediye

 

Vodafone müşterileri, Süpermarket hizmetiyle hem online market alışverişlerini rahat ve hızlı bir şekilde yapabiliyor, hem de GB kazanabiliyor. Vodafone, Süpermarket hizmetini ilk kez kullanan müşterilerine haftalık 10 GB, daha sonra her kullanım için haftalık 2 GB hediye ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VODAFONE’DAN, SÜPERMARKET, MÜŞTERİLERİNE, , MOBİL, ÖDEME, KOLAYLIĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı