TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI'YI ZİYARET
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 11:54 Bu haber 196 kez okundu
 
TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI'YI ZİYARET
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı, Mersin İl Başkanı, üç Merkez İlçe Başkanı Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI'YI ZİYARET

TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca, İl Saymanı Canan Gürler, İl Başkan Vekili İsa Çelik, Yenişehir İlçe Başkanı M. Ekrem Gültekin, Mezitli İlçe Başkanı Kerim Özel, Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran'ın  yer aldığı ziyarette İl  Başkanı Sema Tunca başkan Sarı’ya buket çiçek verdi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan yardımcısı öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun olduğunu ifade eden başkan Veysel Sarı Mersin Şoförler Odası çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) olarak saha çalışmalarını sürdürdüklerini  ve Mersin’in en büyük Meslek kuruluşlarından birisi olan Mersin Şoförler ve Odasında Başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etmekten çok mutlu olduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt ise TDP’nin yapısı, hedefleri ve  çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Yaklaşık bir saat  süren ziyaret toplu fotoğraf çekimleri ile sonlanırken Başkan Veysel Sarı Sarı, TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca ile  İlçe Başkanlarının ziyaretlerinden memnuniyetini bir kez daha belirterek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE, DEĞİŞİM, PARTİSİNDEN, BAŞKAN, SARI'YI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı