PALAMUT’TAN, MHP’Lİ NENNİ’YE SERT SÖZLER
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 17:21 Bu haber 320 kez okundu
 
PALAMUT’TAN, MHP’Lİ NENNİ’YE SERT SÖZLER
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, MHP'li Tufan Nenni'nin sözlerine tepki gösterdi.
SİYASET Haberi
PALAMUT’TAN, MHP’Lİ NENNİ’YE SERT SÖZLER

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, MHP'li Tufan Nenni'nin sözlerine tepki gösterdi. İlçe binasında yapılan açıklamada Palamut, şunları söyledi: “Bütün siyasi varlığını sarayla işbirliğine bağlamış, saraydan çok saraycı bir zihniyetin, AKP’yi savunmak için ne hallere düşebildiğini Akdeniz Belediyesi meclis toplantısında bir kez daha gördük.

AKP’li belediye kadro ve imkânlarını akrabalarına, yandaşlarına dağıtmayı kendine hak görmesini itiraf etmesine gösterilen haklı tepkiler nedense herkesten çok MHP’li belediye meclis üyesi Tufan Nenni’nin zoruna gitmiş.

Nenni’nin çamur at izi kalır düşüncesiyle CHP aleyhinde söylediği yalan ve iftiralar kendi zavallılığının itirafından başka bir şey değildir. Bir zamanlar Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı, hırsız olarak gördükleriyle neden bugün kol kola olmak mecburiyeti içinde kaldıklarının hesabını halka ve eski dava arkadaşlarına veremeyenlerin, partimize Atatürk üzerinden söz söylemeye hakları da, hadleri de yoktur.

Cumhuriyet’i ve değerlerini onurlu, ilkeli, tutarlı bir biçimde savunamayanlar Atatürk’ün adını ağızlarına almasınlar. Çoktan kaybettikleri siyasi itibarlarını ne deseler, ne yapsalar geri kazanamazlar.”

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PALAMUT’TAN,, MHP’Lİ, NENNİ’YE, SERT, SÖZLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı