MANDAL, ÖĞRENCİLER VE AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU
Haber
17 Aralık 2021 - Cuma 11:42 Bu haber 412 kez okundu
 
MANDAL, ÖĞRENCİLER VE AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Tarsus Üniversitesi’ni ziyaret ederek, iki farklı etkinliğe katıldı.
EĞİTİM Haberi
MANDAL, ÖĞRENCİLER VE AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU

Üniversite’den yapılan açıklamada, “Geleceğimizin Gücü Gençlerimizle Birlikte Başaracağız” temalı birinci etkinlikte Prof. Dr. Hasan Mandal, Tarsus Üniversitesi öğrencileriyle buluştu. 

Prof. Dr. Hasan Mandal, öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte kendi deneyimlerini aktararak başarılı bir kariyer için öncelik verilmesi gereken alanlara değindi. Mandal, değişen teknolojiler, ihtiyaç ve beklentiler ile ilgili olarak önümüzdeki süreçte öğrencilerin karşılaşabileceği fırsatlar hakkında Tarsus Üniversitesi öğrencileriyle sohbet etti.

Öğrencilerle buluşmanın ardından gerçekleştirilen ikinci etkinlikte ise Prof. Dr. Mandal, Tarsus Üniversitesi akademisyenleri ile bir araya geldi.

Akademisyenlerle gerçekleştirilen konferansta ise Başkan Mandal, Türkiye’nin Ar-Ge ve yenilik ekosistemi ile TÜBİTAK destekleri hakkında bilgiler verdi.

Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın, TÜBİTAK kurumunun önemine değinerek Başkan Prof. Dr. Hasan Mandal’a gerçekleştirdiği önemli ziyaret dolayısıyla plaket takdiminde bulundu ve teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MANDAL,, ÖĞRENCİLER, VE, AKADEMİSYENLERLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı