GENÇ, AYLİN NAZLIAKA’YA YAPILAN SALDIRIYI KINADI
Haber
03 Eylül 2021 - Cuma 13:02 Bu haber 1043 kez okundu
 
GENÇ, AYLİN NAZLIAKA’YA YAPILAN SALDIRIYI KINADI
CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka'nın Çanakkale'ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınadı.
SİYASET Haberi
GENÇ, AYLİN NAZLIAKA’YA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka'nın Çanakkale'ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınadı. Genç, “Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka'nın Çanakkale'ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınıyoruz. Bu zihniyetlerin "Bunlar daha iyi günleriniz! Durun bakalım başınıza daha neler gelecek?" anlayışından beslendiğini çok iyi biliyoruz. Siyasetçilerin görevi halkı ayrıştırmak değil, birleştirmektir. Bizler halka kin ve nefret tohumları eken anlayışı reddediyor, ayrılığın gayrılığın olmadığı bir Türkiye'yi inşa etmek için çalışıyoruz.

Kadınların en ön saflarda yürüyen örgütlü mücadelesinden korkuyorlar, korksunlar! Biz kadınlar coşkun akan sular gibiyiz. Baskı ve şiddet ile bizi durduramazsınız. İlk seçimlerde AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GENÇ,, AYLİN, NAZLIAKA’YA, YAPILAN, SALDIRIYI, KINADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı