Mersin'de tarafsız haberin merkezi, 1958'den günümüze...
Astroloji

 

 

 
Akrep (26.01.2022)
Bugün partnerinizin parasal konuları ya da ortaklıkları ile ilgili bazı gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yaparken restleşme noktasında olmamalısınız. Öfkeyle kalkarsanız zarar vermek isteyebilirsiniz. Öfkenize hakim olun.
 
Aslan (26.01.2022)
İkili ilişkilerinizin önem kazandığı bir gün içinde olabilirsiniz. Kazanmak ve yönlendirmek istediğiniz olayların, dostlarınız sayesinde yön bulma durumu ihtimali söz konusu olabilir.İş hayatınızda yeni bir yola girerken meydan okuyorsunuz.
 
Balık (26.01.2022)
Aşk hayatınızda yaşadığınız benzer problemler artık sizi yoruyor olabilir. Aile büyüklerinizin özel yaşamanıza fazla müdahale etmesine izin vermemelisiniz.Parasal konularda yeni bir kazanç bugün kapınızı çalabilir.
 
Başak (26.01.2022)
Bugün yapacağınız harcamalarla alakalı temkinli olmalısınız. Yapacağınız alışverişler boş yere israf etmenize sebep olabilir. Aylık bütçe planlamanızı bozmamalısınız.Yeni başlangıçlar ve yeni sorumluluklar almak adına güzel bir gün.
 
Boğa (26.01.2022)
İlişkinizle ilgili yaşadığınız bazı sorunları çözüme kavuşturmak için ideal bir gün olabilir. Eğer bir ebeveynsiniz çocuklarınızla ilgili bazı konular gündeminizde olabilir. Onlara gereken zamanı ve ilgiyi ayırarak sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.
 
İkizler (26.01.2022)
Hakkınızda yapılmış olan bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Böyle bir durumda önyargılı davranmayıp, adı geçen kişilerle yüzleşip ona göre bir karara varmalısınız. Artık kime iki kere güvenmeniz gerektiğini daha iyi biliyorsunuz.
 
Koç (26.01.2022)
Partnerinizle aşk hayatınızla ilgili önemli bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz. İlişkinizdeki problemleri derinlemesine sorgulamak ve partnerinizin size karşı yaptığı hataları söylemek için doğru bir gün içerisindesiniz.
 
Kova (26.01.2022)
İş yaşamınızda uzun zamandır yöneticilerinize sunmak istediğiniz projelerinizi sunabilir ve bu konuda önemli destekler görebilirsiniz. Dostlarınıza duyduğunuz kırgınlığı bugün dile getirmek doğru bir seçim olmayabilir.
 
Oğlak (26.01.2022)
Hayata karşı bakış açınızın keskin ve net olması bazı gereksiz konuları abartmanıza neden olabilir. Yersiz çıkışlarda bulunmamaya özen gösterin.Duygusal olarak kafanız karışık olabilir.Ufak tefek sakarlıklara dikkat edin.
 
Terazi (26.01.2022)
İkili ilişkilerinizde dediğim dedik olmak yerine, dengeleri sağlamayı tercih etmelisiniz. Partnerinizle ve yakın çevreyle olan ilişkilerinizde ben sen gibi ayrımcılık içeren tavırlarda bulunmanız pişman olacağınız ayrılıklara yol açabilir.
 
Yay (26.01.2022)
Bugün kendinize verdiğiniz önemin artmasıyla birlikte, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmek isteyebilir ve bunu başarabilirsiniz. Bu sayede yeni insanlarla tanışabilir, güzel ve keyifli sohbetler edebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir seyahat planı düzenleyebilirsiniz.
 
Yengeç (26.01.2022)
Kariyer hayatınızda iş kaliteniz, mesai saatleriniz veya maaş beklentilerinizle alakalı bazı değişimler talep edebilir ya da bunlarla ilgili gelişmeleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Arka planda dönen işlere karşı daha dikkatli olun.

 

 

 

Haber Yazılımı